Gratulálunk Dr. Gór Csaba elnöknek

Idézet Hírleveléből;

A Pénzügyőr SE elnökévé választottak. Pasaréti gyermekként sokszor álmodtam arról, hogy e patinás sportegyesületet segíthessem munkámmal. Beteljesült az álom: óriási megtiszteltetésnek tartom, hogy a Pénzügyőr SE küldöttgyűlése az egyesület elnökévé választott. Beszédemben Papp Lászlót idéztem, aki egyszer azt mondta: a boksz az a sport, ahol a győztest is nagyon megverik. Vannak hasonló helyzetek az élet más területén is. Hiszen mindannyian tudjuk, milyen nehéz helyzetben van jelenleg szeretett klubunk. Tudjuk, hogy csak hatalmas küzdelem árán lehet megállítani a lejtőn, újra jó irányba állítani, majd a kiegyensúlyozott gazdálkodás alapjain egy sikeres klubot építeni. Hiszek abban, hogy együtt meg tudjuk ezt tenni! Köszönöm a bizalmat! Hajrá, Pénzügyőr!

Dr. Gór Csaba

Gratulálunk Dr. Gór Csabának, a Fidesz II. Kerületi frakciója vezetőjének a Pénzügyőr Sport Egyesület elnöki tisztségére történő megválasztásához. Ebbéli munkájához is jó egészséget és sok örömöt, sikert kívánunk.

Pénzügyőr SE egy korábbi honlapjáról ezt olvashatjuk;

„A folyamatos és eredményes munkához sok-sok fontos és összehangolt szervezés szükséges, így elengedhetetlen, hogy számos témában klubtagokat, mint aktivistákat is bevonjuk. Az egyesületi gazdálkodásunkhoz feltétlen szükséges, hogy a régi szponzorokat is újra elérjük és az is, hogy újakat vonjunk be, akiktől sport vagy média szolgáltatásokhoz kapcsolódóan, azokat felajánlva segítséget és támogatást kérünk.”

Ennek függvényében ajánljuk fel médiánk, a Hidegkúti Híreknek – Budai Echónak média felületét. De a közeli Pasaréti út 124-126 alatt lévő sport egység vonatkozásában is, valamint annak tekintetében, hogy a „Kőér utcai és Királyok úti sporttelepeink egyaránt alkalmasak sportnapok, csapatépítések és rendezvények lebonyolítására, melyek szervezését referenciákkal rendelkező üzemeltetési kollégák végzik,” részünkről együttműködési lehetőséget látunk. Az alábbi felhívásuknak teszünk eleget, miszerint; „jelentkezzenek elérhetőségeinken, ha potenciális aktivistákkal, szponzorokkal kapcsolatban van elérhetőségük, lehetőségük egyesületünk bemutatására, vagy ötletük egyesületünk fejlesztésére. Rendezvényekkel, egyéb ötletekkel, fejlesztési témakörökben is” kérik mindenki segítségét.

Mellékeljük röviden a sport egyesület történetét, annak kivonatát, szerkesztett változatát, a honlapjukon megjelentek alapján.

A klub 1950-ben önállósult, de közvetlen elődje az 1930-ban alapított Pénzügyi Tisztviselők Budagyöngye Sport Clubja volt. (Kezdetben a-szerk.) rendszeres lőgyakorlatok és a vívóköri foglalkozások utalnak a szabadidős, verseny-és tömegsport hagyományának kialakulására testületünkben. (Majd -szerk.) a kezdeti amatőr sporttevékenységekből, mint asztalitenisz, futás, labdarúgás, teniszezés, röplabda, sakkozás, alakult meg az egyesületi formában szervezett sporttevékenység, azaz 1950-ben a Pénzügyőr Sportegyesület.

A Pénzügyőr Sportegyesület egyesítette a Pénzügyőrség, a Vám Főigazgatóság és a Pénzügyminisztérium szakosztályait és ez által lehetőségeket nyújtott a minőségi versenysport megteremtésére, színvonalának folyamatos emelésére. Fő bázisa a Pénzügyi Tisztviselők Budagyöngye SC Pasaréti Sporttelepe lett, a Budapest, Pasaréti út 124-126. alatt.

2013-ban a Spartacus Sportegyesület felszámolási eljárásának befejezésével a Pénzügyőr Sportegyesület a Budapest, X. Kőér utcai sporttelepen (egykori Spartacus sporttelep) folytatta és már a Pasaréti teleppel kiegészítve jelenleg is folytatja sporttevékenységét.

A Pénzügyőr Sportegyesület fennállása óta nagyon sokat tett a testület (Vám és Pénzügyőrség), valamint későbbiekben a Nemzeti Adó és Vámhivatal (NAV) sportéletének, társasági és közösségi életének fejlődéséért. A Pénzügyőr Sportegyesület sok kiváló versenyzőt adott és ad napjainkban is a hazai sportnak. (Számos nemzetközi sport szervezetekkel is kapcsolatban vannak, nemzetközi sport eseményeken is az egyesület tagjai szép sikerekkel vesznek részt.- szerk.)

A Pénzügyőr Sportegyesületben jelenleg tizenhárom szakosztályban van lehetőség mind tömegsport, mind a versenysport különböző ágainak folytatására.

Az Egyesületnek 1750 aktív tagja van és ebben a létszámban 430 fő a NAV (Nemzeti Adó és Vámhivatal) dolgozók száma. A Pénzügyőr Sportegyesület a NAV dolgozók sportolását, rekreációját volt hivatott kiszolgálni, de az Egyesület számára már túlnőtt a NAV dolgozók és családtagjai sportolási igényeinek kiszolgálása. Ennél jóval szélesebb a sportolók köre, különösen az utánpótlás nevelés területén.

2021. évtől a már Óbudán is üzemeltetünk Pénzügyőr SE sporttelepet a Királyok útja 33. szám alatt, ahol számos sportolási- és egyéb kikapcsolódási lehetőséget biztosítunk tagjainknak és látogatóinknak: 10-fős evezős regatta és 20 fős sárkányhajózás, evezős-ergométeres kardió edzések, kielboatok és túrakajakozás, dunai SUP-állószörfözés, büfé, csapatépítő kerti főzőhelyszín, elérhető a sétahajózás és vizitaxi járat is Budapest – Szentendre – Visegrád – Esztergom szakaszon. 2021 őszétől új oktatókkal bővülve az evezős utánpótlás csapatunkba is van lehetőség beiratkozni.

A Pénzügyőr Sportegyesület szakosztályai:

 1. Labdarúgás szakosztály (szakága: Szabadidősport Labdarúgás)
 2. Röplabda szakosztály
 3. Kézilabda szakosztály
 4. Kosárlabda szakosztály (szakága: Szabadidősport Kosárlabda)
 5. Asztalitenisz szakosztály (szakága: Szabadidősport Asztalitenisz)
 6. Sakk szakosztály
 7. Tenisz szakosztály
 8. Küzdősport szakosztály (szakágai: Airsoft, Birkózás, Íjászat, Karete, Lövészet, Ökölvívás)
 9. Természetbarát szakosztály
 10. Vitorlás-vízi szakosztály (szakágai: Evezés (ergométer, vizítúra), Vitorlázás, Műugrás, Horgászat, Úszás)
 11. Fitnesz-testépítő szakosztály
 12. Túra és verseny szakosztály (szakága: Szabadidősport Bridzs)

Aki pedig mindezek dacára csak egy jó ebédre, vagy vacsorára gondol, térjen be a közeli NAV CLUB ÉTTEREMBE. Híres a jó ízű főztjeiről, és olcsó árairól tájékoztatást kaphatunk az étlapról, jó előre asztalfoglalást is intézhetünk, mert az igen csak ajánlatos a hangulatos helyre.

Írja be a keresőszót fentre és nyomja meg az entert a kereséshez. Az ESC megnyomásával tudja a keresést megszakítani.

Vissza a lap tetejére

Ez a weboldal a felhasználói élmény javítása, valamint a zavartalan működés biztosítása érdekében sütiket (cookie-kat) használ. A sütik kikapcsolása a böngésző beállításaiban lehetséges.

View more
Cookies settings
Elfogadom
Adatvédelmi és Cookie szabályzat
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kik vagyunk

A weboldalunk címe: http://www.hidegkutihirek.hu.

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások
Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. Egy személytelenített, az e-mail címből előállított karakterlánc (hashnek szokás nevezni) kerül továbbításra a Gravatar szolgáltatás felé, ha ez az oldalon használatban van. A Gravatar szolgáltatás feltételei az alábbi címen tekinthetőek meg: https://automattic.com/privacy/. A hozzászólás elfogadása után, a hozzászólásunk tartalma és a profil képünk is megjelenik nyilvánosan.
Média
Amennyiben regisztrált felhasználó által kerül kép feltöltésre a honlapra, kerülni kell az az olyan EXIF-eket, amelyekben GPS pozíció adatok is szerepelnek. A honlap látogatói ezeket letölthetik és kinyerhetik a helyadatokat a honlapon található képekből.

Kapcsolatfelvételi űrlapok

Sütik
Ha hozzászólást adsz a honlapodon, bejelentkezve maradhatsz a megadott neved, e-mail-ed és webcímed eltárolásával egy sütiben. A tárolás a te kényelmi célokat szolgálja azért, hogy a következő hozzászóláskor ezeket az adatmezőket ne kelljen kitöltened. Ezeknek a sütiknek a lejárati ideje 1 év. Ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be is vagyunk jelentkezve erre a honlapra, akkor átmeneti sütiket állítunk be, annak érdekében, hogy megállapítsuk, hogy a böngésző elfogadja-e a sütiket. Ezek a sütik nem tartalmaznak személyes információt, és törlődnek, ahogy bezárjuk a böngészőt. A honlapra történő bejelentkezéskor több sütit hozunk létre, amely elmenti a bejelentkezési információt és a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit. A bejelentkezési sütik két napig érvényesek, a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit tároló süti egy évig. Amennyiben az “Emlékezz rám” opciót bejelöljük, a bejelentkezés két hétig folytatódik. Kijelentkezéskor a bejelentkezési sütik eltávolításra kerülnek. Amennyiben bejegyzést vagy oldalt szerkesztünk, egy újabb sütit tárol el a böngészőnk. Ez a süti nem tartalmaz személyes adatot, egyszerűen csak a bejegyzés azonosító számát tárolja, amelyet szerkesztettünk. Egy nap múlva jár le az érvényessége.
Más honlapokról származó beágyazott tartalmak
A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Analitika

Kivel osztjuk meg a felhasználói adatokat
Mennyi ideig őrizzük a személyes adatot
Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára. A honlapon regisztrált felhasználók (ha vannak ilyenek) személyes adatai a saját felhasználói profiljukban is tárolásra kerülnek. Minden felhasználó megtekintheti, szerkesztheti vagy törölheti a személyes adatait bármikor (kivéve, hogy nem változtathatja meg a saját felhasználói nevét). A honlap rendszergazdái ezen információkat szintén megtekinthetik és szerkeszthetik.

Milyen jogokkal rendelkezik a felhasználó a saját adatai kapcsán

A weboldalon regisztrált fiók vagy hozzászólás írása esetén kérhető a személyes adatok export fájlban történő megküldése, amely bármilyen adatot tartalmaz, amit korábban a felhasználó rendelkezésünkre bocsátott. Kérhető továbbá, hogy bármilyen korábban megadott személyes adatot töröljük. Ez nem vonatkozik azokra az adatokra, amelyeket adminisztrációs, jogi vagy biztonsági okokból kötelező megőriznünk.

Hová továbbítjuk az adatokat

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti.

Kapcsolati adatok

Hidegkúti Hírek
Kiadja: Új Hírek Média Korlátolt Felelősségű Társaság
1137 Budapest Katona József utca 6. 2/24
Kiadásért felel: Dr. Gór Csaba Gyula
Lap menedzser: Dr. Erdősi Károly, Küller András
Főszerkesztő: Dr. Erdősi-Boda Katinka
E-mail: info@hidegkutihirek.hu
Save settings
Cookies settings